Akce pořádané MS HANÁ Tovačov - 2024 |
||||||
sobota | 24.2. | 9h | hájenka | SČÍTÁNÍ zvěře | OMS Přerov | |
sobota | 9.3. | 15h | schůze | 74. VÝROČNÍ | pozvánka | |
sobota | 6.4. | 8h | hájenka | BRIGÁDA | ||
sobota | 13.4. | 8h | hájenka | BRIGÁDA | ||
pátek | 26.4. | 19h | hájenka | Členská schůze | od 20h oslava 50-tin Jiřího DOHNALA. |
|
sobota | 18.5. | 9h | hájenka | Dětský den den přírody |
pořadatelka Pavla PALČÍKOVÁ |
|
pátek | 31.5. | 19h | hájenka | Členská schůze | ||
sobota | 15.6. | 9h | STŘELBY | Klopotovice | ||
sobota | 22.6. | 20h | hájenka | Taneční zábava červnová noc |
hudební skupina BRIXEN BAND Zlín |
|
sobota | 13.7. | 8h | hájenka | BRIGÁDA | ||
pátek | 26.7. | 19h | hájenka | Členská schůze | ||
sobota | 17.8. | 20h | hájenka | Taneční zábava srpnová noc |
hudební skupina KARA Kroměříž |
|
pondělí až pátek |
19.8. až 23.8. |
8h až 16h |
hájenka |
Příměstský tábor |
Veselá věda.cz |
|
sobota | 31.8. | 8h | hájenka | BRIGÁDA | ||
pátek | 27.9. | 19h | hájenka | Členská schůze | ||
neděle |
28.9. |
8h |
zámecký areál |
myslivecká kuchyně |
Svatov áclavské hody v Tovačově |
|
sobota | 12.10. | 8h | hájenka | BRIGÁDA | ||
pátek | 13.12. | 18h | hájenka | Členská schůze |
Akce pořádané OMS Přerov - 2024 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
OMS Přerov: plán akc í 2024
OMS Přerov: webové stránky
Datum | Název akce | Místo | |
1. | pátek 27.1.2023 | Individuální honičské zkoušky slovenských kopovů | Valšovice |
2. | pátek 24.2.2023 | Myslivecký ples OMS Přerov | Radslavice |
3. | pátek 3.3.2023 | Okresní myslivecký sněm | Restaurace Dukla, Přerov |
4. | sobota 4.3.2023 | Zahájení kurzu o první lovecký lístek 2023/2023 | Restaurace Dukla, Přerov |
5. | pondělí 6.3.2023 středa 8.3.2023 |
Sběr trofejí | Radslavice |
6. | sobota 11.3.2023 | Hodnocení trofejí | Radslavice |
7. | Hodnocení trofejí Oblast chovu Maleník | SLŠ Hranice | |
8. | neděle 26.3.2023 | Praktická zkouška ze střelectví adeptů 2022/2023 | Střelnice Kojetín |
9. | sobota 22.4.2023 | Jarní svod | Radslavice |
10. | sobota 22.4.2023 neděle 23.4.2023 |
Dny myslivosti OMS Přerov a CH.P.T. | Radslavice |
11. | neděle 23.4.2023 | Klubové zkoušky jezevčíků | Umělá nora Křenovice |
12. | sobota 29.4.2023 | Zkoušky o první lovecký lístek adeptů 2022/2023 - řádný termín | SŠZe Přerov |
13. | sobota 6.5.2023 | Zkoušky vloh ohařů a ostatních plemen | Kojetín |
14. | sobota 13.5.2023 | Zkoušky o první lovecký lístek adeptů 2022/2023 - náhradní termín | Budova OMS Přerov |
15. | neděle 28.5.2023 | Brokové střelby (americký trap) OMS Přerov | Střelnice Domaželice |
16. | neděle 28.5.2023 | Zlatá srnčí trofej | Chata VLS na letišti Bochoř |
17. | sobota 10.6.2023 | Barvářské zkoušky honičů | Týn nad Bečvou |
18. | sobota 10.6.2023 | CH.P.T. VLS Lipník nad Bečvou | Heřmánky na Libavé |
19. | sobota 17.6.2023 | Zkoušky o první lovecký lístek adeptů 2022/2023 - opravný termín | Budova OMS Přerov |
20. | sobota 1.7.2023 | Zkoušky norování nováčků | Domaželice |
21. | sobota 15.7.2023 | Lesní zkoušky ohařů | Týn nad Bečvou |
22. | neděle 16.7.2023 | Lesní zkoušky ostatních plemen | Týn nad Bečvou |
23. | neděle 16.7.2023 | Střelby adeptů OMS Přerov 2023/2024 | Střelnice Kojetín |
24. | sobota 29.7.2023 | Vodní práce ohařů a ostatních plemen | |
25. | sobota 2.9.2023 | Podzimní zkoušky ohařů a ostatních plemen | Kojetín |
26. | sobota 9.9.2023 | Zkoušky vloh ohařů a ostatních plemen | Domaželice |
27. | sobota 30.9.2023 | Zkoušky norování nováčků | Bělotín |
28. | sobota 7.10.2023 | Podzimní zkoušky ohařů | Dřevohostice |
29. | Individuální zkoušky z norování v přírodních norách | ||
30. | Klubové zkoušky retrieverů | ||
31. | Výběr členských příspěvků | Hranice | |
32. | Výběr členských příspěvků | Kojetín |
HONY - MS HANÁ Tovačov - 2023 |
||||||
sobota | 11.11. | 8:00 | hájenka | Hon č.1 | Hon na bažanty a škodnou. | skupina č.2 |
sobota | 2.12. | 8:00 | hájenka | Hon č.2 | Hon na bažanty a škodnou. | skupina č.3 |
sobota | 6.1. 2024 |
8:00 | FOTO | Hon č.3 | Hon v lese na černou zvěř a škodnou. | skupina č.1 |
Paušální poplatky pro účastníky honu platné od 12/2022: Člen: 100Kč, Honec: 150Kč, Host: 300Kč.
Elektronická pozvánka na bažantí a kachní hon.
Pozvánku otevřete pro úpravy a v programu malovaní doplňte Vámi potřebné údaje.
Rozdělení do skupin k zajištění občerstvení při konaných akcích a honech: |
||
SKUPINA č.1: | vedoucí skupiny: | Petr ŽÁK |
Petr Žák, Jiří Kytlica, Jiří Rozehnal, Miroslav Chyla, Karel Čech, Pavlína Palčíková, Mgr. Zdeněk Vojtášek. | ||
SKUPINA č.2: | vedoucí skupiny: | Libor PASZ |
Stanislav Mraček, Radim Kytlica, Alois Rozehnal, Jiří Dohnal, Martin Kohn. | ||
SKUPINA č.3: | vedoucí skupiny: | Jiří KOHN |
Petr Formánek, Libor Mraček, Jaroslav Otáhal, Kateřina Mrázková, Daniel Černý. |